Osmaniye
DOLAR18.5969
EURO18.5743
ALTIN1027.8
Yusuf Cinkara Otomotiv

Ulaşım A.Ş.den temassız ulaşımda Her gün 1 biniş ücretsiz Kampanyası

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Ulaşım A.Ş.den temassız ulaşımda Her gün 1 biniş ücretsiz Kampanyası
Abone ol
KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ULAŞIM A.Ş. ULAŞIM KARTI OLMASA DAHİ TEMASSIZ ÖZELLİKLİ KREDİ VE BANKA KARTLARI İLE KENT İÇİ TOPLU ULAŞIMINDAN FAYDALANABİLMEYE İMKÂN SAĞLAYAN UYGULAMA İLE İLGİLİ YENİ BİR KAMPANYAYI DUYURDU.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş. ulaşım kartı olmasa dahi temassız özellikli kredi ve banka kartları ile kent içi toplu ulaşımından faydalanabilmeye imkân sağlayan uygulama ile ilgili yeni bir kampanyayı duyurdu. MasterCard logolu temassız özellikli kartı kullananlar 20 Mayıs ve 17 Haziran tarihleri arasında her gün 1 biniş ücretsiz ulaşım sağlayabilecek.


Kayseri Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş., Aktif Bank, E-Kent, Mastercard paydaşları ile birlikte ulaşım alanında büyük kolaylık sağlayacak Toplu Ulaşıma Kredi Kartı ile Biniş ve N-Kolay Mobil Uygulama, Kayserililerden yoğun ilgi görürken, yeni kampanyalarla da tüm Kayserililerin ilgisini bu önemli çalışmaya çekmeye devam ediyor. Kayseri Ulaşım A.Ş. 340 bayi, 17 özel gişe ve 80 otomatik bilet dolum makinası ile hizmet verirken, toplam 437 fiziki noktada Kayserililer, bilet teminini yapabiliyor. Öte yandan, vatandaşların toplu taşıma kartları olmasa bile temassız özellikli bankacılık kartları ile hizmet alabildiği yeni uygulamadan Kayserililer memnun kaldı. Temassız kartların kullanıldığı uygulamanın daha yaygın kullanılması için tanıtım yapmaya devam eden Kayseri Ulaşım A.Ş., bu çerçevede yeni bir kampanya başlattı. Toplu taşıma araçlarını kullanan vatandaşlar, toplu taşıma kartları olmasa dahi MasterCard logolu temassız özellikli kredi ya da banka kartlarını ulaşımda kullanabiliyor. Bu çerçevede vatandaşlar, 20 Mayıs ve 17 Haziran tarihleri arasında temassız Mastercard ile şehir içi toplu ulaşımda her gün 1 biniş ücretsiz ulaşım sağlayabilecek.


Ayrıca bu yeni uygulama sayesinde, vatandaşlar, Türkiye’de bir ilk olarak kredi/banka kartlı geçişlerde de ücretsiz aktarma uygulaması kullanıyor.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Burdur Müzesi Roma imparatorlarının devasa heykellerine ev sahipliği yapıyorÖnceki Haber

Burdur Müzesi Roma imparatorlarının deva...

Anne, baba adaylarına Gebelik Okulunda eğitimSonraki Haber

Anne, baba adaylarına Gebelik Okulunda e...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar