Osmaniye
DOLAR18.6542
EURO19.7198
ALTIN1074.0

Ucuza halıyı duyanlar mağazaya koştu

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Ucuza halıyı duyanlar mağazaya koştu
Abone ol
MALATYA’DA BİR HALI FİRMASININ, DEPOLARININ SU BASMASI NEDENİYLE ÜRÜNLERİNİ MALİYETİNE SATACAĞINI AÇIKLAMASIYLA VATANDAŞLAR SATIŞ YAPILAN MAĞAZAYA AKIN ETTİ. İÇERİ GİRİP HALI ALABİLMEK İÇİN BİRBİRLERİ İLE YARIŞAN VATANDAŞLAR İZDİHAMA NEDEN OLDU.

Malatya’da bir halı firmasının, depolarının su basması nedeniyle ürünlerini maliyetine satacağını açıklamasıyla vatandaşlar satış yapılan mağazaya akın etti. İçeri girip halı alabilmek için birbirleri ile yarışan vatandaşlar izdihama neden oldu.


Gaziantep’te bir firmanın halı deposunu su basmasıyla sudan zarar gören halılarını maliyet fiyatına satışa sundu. Firma 5 tır zarar gören halıların 2 tırını İzmir’de satışa sunduktan sonra geri kalan 3 tırını ise Malatya’da satışa sundu. Malatya’da ise maliyetine satış yapılan halılar satışa sunulduğu andan itibaren izdihama sebep oldu. Ucuz halı almak isteyen vatandaşlar ise ezilme tehlikesi geçirdi.


Mağaza yetkilisi Ramazan Akbıyık, zarar gören halıları maliyetine sattıkların ve ürünlerin hızlı bir şekilde tükendiğini belirterek, “Biz Gaziantep’ten geldik. Gaziantep’teki depomuzu su bastı. 5 tır halının 2 tırını İzmir’de sattık. 3 tırını da Malatya’ya getirdik. Sabah 9’dan beri satışa sunduk. Ancak izdiham var şuan. Bir ay buradayız. Fiyatlar çok uygun zararına gidiyor ürünler. Sudan zarar gören ürünleri kapının önünde koymuştuk. Bir kamyon mal yarım saatte tükendi. İçerdeki halılar ise maliyet fiyatına satıyoruz. Bir ay buradayız ama bir haftada biter ürünler. Kapıda kabalık bekliyoruz. Sırayla gelenleri alıyoruz. Sosyal mesafeyi korumaya çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.


Halı almak isteyen müşteriler ise maliyetine satışı sosyal medyada gördüklerini, halı almak için geldiklerinde uzun kuyruklarda beklediklerini ifade ederek, izdihama rağmen halı aldıklarını ve memnun kaldıklarını söyledi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Arabanlı hayırsever bir iş adamının mezarlığa yaptırdığı caminin temeli atıldıÖnceki Haber

Arabanlı hayırsever bir iş adamının meza...

Serik’te Aile Haftası kutlandıSonraki Haber

Serik’te Aile Haftası kutlandı

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar