Osmaniye
DOLAR16.7832
EURO17.4971
ALTIN976.05
Yusuf Cinkara Otomotiv

Turgutluda hal sezonu törenle açıldı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Turgutluda hal sezonu törenle açıldı
Abone ol
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENEL SEKRETER YARDIMCISI ALİ ÖZTOZLU, TURGUTLU HALİNDE DÜZENLENEN 2022 HAL SEZON AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDI. ÖZTOZLU, HAL ESNAFLARINA YENİ SEZONUN HAYIRLI OLMASI DİLEKLERİNDE BULUNDU.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Turgutlu halinde düzenlenen 2022 Hal Sezon Açılış törenine katıldı. Öztozlu, hal esnaflarına yeni sezonun hayırlı olması dileklerinde bulundu.


Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Turgutlu halinde düzenlenen 2022 Hal Sezon Açılış törenine katıldı. Öztozlu’ya törende Kaynak Geliştirme ve İştirakler Dairesi Başkanı Ersoy Vitaş, Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanı Yılmaz Usta, Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya, Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay, Kent Estetiği Dairesi Başkanı Hakan Göktaş, Turgutlu Halciler Derneği Başkanı Halil Durur ve hal esnafları eşlik etti. Hal sezon açılışı edilen dualar ve dağıtılan pilav hayrı sonrası sezon açılışı gerçekleşti. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, hal esnaflarını tek tek ziyaret ederek Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını getirdiğini belirterek, yeni sezonun hayırlı ve bereketli olması temennisinde bulundu. Bir isteklerinin olup olmadığını sordu. Esnaflara hediyeler veren Öztozlu, yeni hal sezonunun hayırlı ve bereketli olması temennisinde bulundu.“Haklarımızı iyi savunuyorlar”


Hal esnaflarından Mehmet Hanifi Yiğit, 2022 Hal sezonunun açılışının hayırlı olmasını dileyerek, “Şu an erik sezonu açıldı. Bunun arkasından şeftali ve diğer meyveler başlayacak. Bizler üretici olarak destek gördüğümüze inanıyorum. Desteğin devam etmesini istiyorum, devlet büyüklerimizden” diye konuştu. Manisa Komisyoncular Tüccarlar Dernek Başkanı ve Manisa Meyve Sebze Hal Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Akagündüz ise, “2022 yılı erik sezonunun tüm esnaflarımıza ve tüccarlarımıza hayırla vesile olsun. Allah herkese hayırlı kazançlar nasip etsin. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin üreticilere yaptığı desteği çok yerinde buluyorum. Ekip arkadaşlarımız bu konuda çok başarılı. Türkiye’de örnek teşkil edecek destekleri var bizlere. Denetimlerde çok iyiler. Bizlerin haklarını çok iyi savunuyorlar” dedi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: “Bugün Mescid-i Aksa, sistematik saldırılarla karşı karşıyadır”Önceki Haber

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: “Bugün Mes...

Jandarmanın yaptığı baskında evden tarih çıktıSonraki Haber

Jandarmanın yaptığı baskında evden tarih...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar