Osmaniye
DOLAR18.647
EURO19.6826
ALTIN1072.7

Sarıgül: “Biz Ankaraya kimsenin sofrasına oturmaya, kimsenin sofrasında bulunmaya gitmiyoruz”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Sarıgül: “Biz Ankaraya kimsenin sofrasına oturmaya, kimsenin sofrasında bulunmaya gitmiyoruz”
Abone ol
KENDİLERİNE ‘ANKARA’DA NE YAPACAKSINIZ VE KİMİN SOFRASINDA OLACAKSINIZ’ SORULARINA GELDİĞİ ELAZIĞ’DA CEVAP VEREN TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ (TDP) GENEL BAŞKANI MUSTAFA SARIGÜL, “ BİZ BURADAN GAKKOŞLARIN DİYARINDAN ELAZIĞ’DAN DİYORUZ Kİ, BİZ ANKARA’YA KİMSENİN SOFRASINA OTURMAYA, KİMSENİN SOFRASINDA BULUNMAYA GİTMİYORUZ. BİZ ANKARA’YA BÜYÜK BİR VATAN SOFRASI, BÜYÜK BİR DEMOKRASİ SOFRASI KURMAYA GİDİYORUZ” DEDİ

Kendilerine ‘Ankara’da ne yapacaksınız ve kimin sofrasında olacaksınız’ sorularına geldiğine Elazığ’da cevap veren Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, “Biz buradan Gakkoşların diyarından Elazığ’dan diyoruz ki, biz Ankara’ya kimsenin sofrasına oturmaya, kimsenin sofrasında bulunmaya gitmiyoruz” dedi.

TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, bir dizi ziyaretlerde bulunmak ve partisinin il başkanlığı binasının açılışı için Elazığ’a geldi. İlk olarak bir otelde düzenlenen programa katılan Sarıgül, açıklamalarda bulundu.

Türkiye Değişim Partisi’nin ana ilkelerine değinen Mustafa Sarıgül, “Türkiye Değişim Partisi ile siyasetin dilini, yapılış şeklini değiştireceğiz. Siyasete o nezaketi, o kaliteyi, o zerafeti, o saygınlığı biz kazandıracağız. Unutmamak lazım, demokrasi uygar bir tartışma rejimidir.

Demokrasi kavga rejimi değildir. Biz barış içerisinde, insanlık içerisinde bütün yurttaşlarımızla partimizin görüşlerini ve düşüncelerini paylaşacağız. Türkiye Değişim Parti’miz, ülkemizdeki kutuplaşmaya, gerginliğe son verdirecek olan partidir. Bunun için anlayışlı olacağız, uzlaşmacı olacağız, adaletli olacağız ve ülkemizdeki bütün kültür mozaiklerini saygı ve sevgiyle bir kucaklayacağız” dedi.

“Ankara’ya büyük bir vatan sofrası”

Kendilerine ‘Ankara’da ne yapacaksınız ve kimin sofrasında olacaksınız’ sorularını sürekli aldıklarını anımsatan Sarıgül, “ Biz buradan Gakkoların diyarından Elazığ’dan diyoruz ki, biz Ankara’ya kimsenin sofrasına oturmaya, kimsenin sofrasında bulunmaya gitmiyoruz.

Biz Ankara’ya büyük bir vatan sofrası, büyük bir demokrasi sofrası kurmaya gidiyoruz.

Türkiye Değişim Partimizin kuracağı o vatan sofrasında, demokrasi sofrasında her renkten, her dilden, her kültürden, her inançtan yurttaşlarımız olacak.

O yurttaşlarımız saygıyla sevgiyle birbirlerine kucaklayacak. O yurttaşlarımızın tek amacı olacak, Türkiye Cumhuriyeti’nde kardeşlik hukuku içerisinde barışı, özgürlüğü, demokrasiyi ve insan haklarını el ele, kol kola, omuz omuza biz sağlayacağız” diye konuştu.

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Kaymakam Mutlu’dan esnaf ve vatandaşlara irmik helvası ikramıÖnceki Haber

Kaymakam Mutlu’dan esnaf ve vatandaşlara...

Başkan Kayda mahalle ziyaretlerinde vatandaşları dinlediSonraki Haber

Başkan Kayda mahalle ziyaretlerinde vata...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar