Osmaniye
DOLAR18.5846
EURO18.3328
ALTIN1020.9
Yusuf Cinkara Otomotiv

MASKİ ile İller Bankası arasında yatırımlarla ilgili önemli iş birliği

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
MASKİ ile İller Bankası arasında yatırımlarla ilgili önemli iş birliği
Abone ol
MASKİ GENEL MÜDÜRÜ BURAK ASLAY, İLLER BANKASI ULUSLARARASI İLİŞKİLER DAİRESİ BAŞKANI ŞEVKET ALTUĞ TAŞDEMİR’İN MAKAMINDA AĞIRLADI. ZİYARETTE, İLLER BANKASI’NIN 'SÜRDÜRÜLEBİLİR ŞEHİRLER PROJESİ' ÇERÇEVESİNDE DÜNYA BANKASI'NDAN SAĞLAYACAK OLDUĞU KREDİ KAPSAMINDA MURADİYE, GÖRDES VE KIRKAĞAÇ İLÇESİNE BAĞLI GELENBE MAHALLESİNE YAPILMASI PLANLANAN YATIRIMLAR HAKKINDA İSTİŞARELERDE BULUNULDU.

MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, İller Bankası Uluslararası İlişkiler Dairesi Başkanı Şevket Altuğ Taşdemir’in makamında ağırladı. Ziyarette, İller Bankası’nın ’Sürdürülebilir Şehirler Projesi’ çerçevesinde Dünya Bankası’ndan sağlayacak olduğu kredi çerçevesinde Muradiye, Gördes ve Kırkağaç ilçesine bağlı Gelenbe Mahallesine yapılması planlanan yatırımlar hakkında istişarelerde bulunuldu.


Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Burak Aslay, İller Bankası Uluslararası İlişkiler Dairesi Başkanı Şevket Altuğ Taşdemir ve beraberindeki heyeti makamında konuk etti. Ziyarette MASKİ Genel Müdür Yardımcıları Erman Aydınyer ve Emre Özünlü yer aldı. Görüşmede il genelinde İller Bankası işbirliğiyle hayata geçirilen çalışma ve projeler hakkında detaylı görüşme gerçekleştirildi.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün liderliğinde, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına yönelik yatırımlarımız hız kesmeden devam ediyor. Bu yatırımlar hayata geçirilirken İller Bankası ile uyumlu bir iş birliği içerisinde ilerliyoruz. İller Bankası, Dünya Bankası’ndan ’Sürdürülebilir Şehirler Projesi’ çerçevesinde kredi alıyor. Tüm kredi süreci İller Bankası ile Dünya Bankası arasında sürdürülüyor. Bu anlamda İller Bankası’ndan aldığımız destek ve proje ortaklıklarımız bizler için çok önemli. Bu ziyarette de yine Manisa’mız için çok önemli olan, MASKİ Genel Müdürlüğü ve İller Bankası iş birliğinde Dünya Bankası kredisi çerçevesinde yapılması planlanan Muradiye içme suyu şebeke ve isale hattı, kanalizasyon ve yağmursuyu hattı, ileri biyolojik atıksu arıtma tesisi, Kırkağaç Gelenbe altyapısı ile Gördes İçme Suyu İsale Hattı yapım işleri hakkında karşılıklı istişarelerde bulunduk. Manisa merkez ve 17 ilçede hayata geçirilen birçok dev yatırıma vermiş oldukları desteklerden ve nazik ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Atakumda katılımcı bütçe çalışmaları devam ediyorÖnceki Haber

Atakumda katılımcı bütçe çalışmaları dev...

İnşaatın 10. katından düşen işçi hayatını kaybettiSonraki Haber

İnşaatın 10. katından düşen işçi hayatın...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar