Reklamı Geç
Osmaniye
DOLAR8.575
EURO10.1145
ALTIN495.11

Lojistikte entegre hizmet dönemi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Lojistikte entegre hizmet dönemi
Abone ol
KIVANÇ LOJİSTİK YÖNETİM KURULU BAŞKANI YILMAZ YÜKSEL, “SEKTÖRLERİN İHTİYAÇLARINI İYİ ANALİZ EDEREK, MÜŞTERİLERİMİZİN İHTİYAÇLARINA YÖNELİK LOJİSTİK ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ. DOĞRU VE HIZLI PLANLAMAYLA ZAMANDAN VE İŞ GÜCÜNDEN TASARRUF SAĞLAYAN MİLK RUN YÖNTEMİYLE, TAŞINACAK ÜRÜNLERİ TEK BİR ARAÇTA BİRLEŞTİRİP, LOJİSTİK SÜREÇLERİNİZİ VERİMLİ HALE GETİRİYORUZ. ÖZELLİKLE OTOMOTİV SEKTÖRÜ İÇİN GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ “MİLK RUN” TAŞIMA MODELİYLE AVANTAJLI BİR LOJİSTİK DESTEĞİ SUNUYORUZ” DEDİ.

Türkiye’de ve dünyada bütün iş kollarında hızlı iş süreçleri önem kazanırken, lojistik sektörü de bu değişime ayak uyduruyor. Klasik lojistik faaliyetlerine ek olarak, özellikle sanayi bölgelerinde kullanılan entegre lojistik taşımacılığına yatırım yapan firmalar öne çıkıyor.


Sanayinin tercihi milk run taşımacılık


Artan kapasiteyle birlikte stok yönetim süreçlerinin de dinamik hale geldiği günümüzde, fabrikalar tedarikçilerinden ve yan sanayi firmalarından gelen ürünleri, kendi üretim planlamalarına eş zamanlı olarak taşıtıyor. Bu sayede, sanayi tesisleri daha fazla ürün çeşidini, az stok miktarlarıyla üretime kazandırarak kaliteli üretim hacmine ulaşıyor.


“İhtiyaca göre lojistik hizmeti sunuyoruz”


Sektörde çok hızlı bir değişim yaşandığını söyleyen Kıvanç Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Yüksel, “Sektörlerin ihtiyaçlarını iyi analiz ederek, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik lojistik çözümler sunuyoruz. Doğru ve hızlı planlamayla zamandan ve iş gücünden tasarruf sağlayan Milk Run yöntemiyle, taşınacak ürünleri tek bir araçta birleştirip, lojistik süreçlerinizi verimli hale getiriyoruz. Özellikle otomotiv sektörü için gerçekleştirdiğimiz “Milk Run” taşıma modeliyle avantajlı bir lojistik desteği sunuyoruz” dedi.


Adını, ABD’deki süt dağıtımından alan Milk Run Taşımacılık; araç tarafından belirli bir program çerçevesinde çeşitli noktalardan aynı veya farklı yüklerin alınarak bir veya birden fazla noktaya teslim edilmesi ve teslimatlar sırasında boş kapların toplanması veya tüm teslimatlar tamamlandıktan sonra ters güzergâh izlenerek boş kapların toplanarak geri getirilmesi sistemine dayanıyor.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Günlerdir haber alınamayan Bahtiyar Akçay bir fabrikanın kuyusunda ölü bulunduÖnceki Haber

Günlerdir haber alınamayan Bahtiyar Akça...

Alanyada hafif ticari araç uçuruma yuvarlandı: 1 ölü, 1 yaralıSonraki Haber

Alanyada hafif ticari araç uçuruma yuvar...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar