Osmaniye
DOLAR18.6443
EURO19.4227
ALTIN1051.8

Kocasinanda Ekim Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Kocasinanda Ekim Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
Abone ol
KOCASİNAN BELEDİYESİ, EKİM AYI MECLİS TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ. KOCASİNAN BELEDİYE BAŞKANI AHMET ÇOLAKBAYRAKDAR YÖNETİMİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN MECLİS TOPLANTISINDA 13 GÜNDEM MADDESİ GÖRÜŞÜLDÜ.

Kocasinan Belediyesi, Ekim ayı meclis toplantısını gerçekleştirdi. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar yönetiminde gerçekleştirilen meclis toplantısında 13 gündem maddesi görüşüldü. Meclis toplantısının açılışında konuşan Başkan Çolakbayrakdar, “Yaptığımız yatırımlarla Kocasinan; büyüyor, gelişiyor, yenileniyor ve güzelleşiyor” dedi.


Kocasinan Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda 13 gündem maddesi görüşülerek, karara bağlandı. Meclis toplantısında konuşan Başkan Çolakbayrakdar, “Kocasinan, büyüyor, gelişiyor, yenileniyor ve güzelleşiyor. Bunlar için ise emek, gayret ve yoğun çalışmak gerekiyor. Şükür Allah’a Kocasinan’ımızın her bir noktasında çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Bütün çabamız, hemşehrilerimizin mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayabilmeleri içindir. Onun için gece-gündüz demeden her koşulda çalışmalarımıza devam ediyoruz” ifadelerine yer verdi. Toplantıda daha sonra Kocasinan Belediyesi’nin 2023 mali yılına ait performans programı görüşülerek, oy birliğiyle Plan Bütçe Komisyonuna havale edildi. Toplantıda Sahabiye, Oruçreis ve Fevzioğlu, Mahallesinde çeşitli imar plan maddeleri görüşüldü. Toplantının bir diğer gündem maddesi olan Kocasinan sınırları içerisinde bulunan Gevher Nesibe Mahallesi ile Hacı Saki Mahallesi’nin birleştirilerek Gevher Nesibe Mahallesi olarak adlandırılması talebi ile ilgili imar komisyon raporu görüşülerek, oy çokluğuyla kabul edildi.


Başkan Çolakbayrakdar’ın meclis toplantısında alınan kararların şehrimize ve ülkemize hayırlı olması temennisinde bulunmasıyla toplantı sona erdi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Yaşalı adamın cansız bedeni zeytinlikte su kuyusunda bulunduÖnceki Haber

Yaşalı adamın cansız bedeni zeytinlikte...

Yaşlılar Gününde huzurevi sakinleri yalnız bırakılmadıSonraki Haber

Yaşlılar Gününde huzurevi sakinleri yaln...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar