Osmaniye
DOLAR15.8821
EURO16.8081
ALTIN941.65
Merve Otomotiv

Keyifli Okul Atölyem ile öğrenciler yeteneklerini keşfediyor

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Keyifli Okul Atölyem ile öğrenciler yeteneklerini keşfediyor
Abone ol
KEYİFLİ OKUL ATÖLYEM PROJESİ ERZURUM VE DENİZLİ KOORDİNATÖRLÜĞÜNDE YÜRÜTÜLÜRKEN DENİZLİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SÜLEYMAN EKİCİ, MUSA KAZIM MANASIR İLKOKULU’NDA ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ. DENİZLİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SÜLEYMAN EKİCİ, MUSA KAZIM MANASIR İLKOKULU’NDA ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELEREK OKULUN YÜRÜTMEKTE OLDUĞU PROJELER HAKKINDA BİLGİLER ALDI.

Keyifli Okul Atölyem projesi Erzurum ve Denizli koordinatörlüğünde yürütülürken Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici, Musa Kazım Manasır İlkokulu’nda öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.


Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici, Musa Kazım Manasır İlkokulu’nda öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelerek okulun yürütmekte olduğu projeler hakkında bilgiler aldı.2020-2021 eğitim öğretim yılında eTwinning proje okulu olmaya hak kazanan Musa Kazım Manasır İlkokulu’nun yerel ve ulusal bazda önemli projelere imza attığını belirten Müdür Ekici; “Okulumuzun idareci ve öğretmenlerinin ilimiz ve ülkemiz eğitimi adına özveri içierisinde yaptıkları çalışmaları yerinde görme imkanı buldum. Özellikle tüm yurtta geniş katılımla yürütülen Keyifli Okul Atölyem projesi kapsamında yapılan 81 il 81 Avuç Toprak Türkiye Fidanı Etkinliği büyük anlam taşımakta. Okulumuzun koordinatörlüğünde yapılan bu etkinlikte yurdumuzun 81 ilinden Antalya Manavgat’a gönderilen 81 avuç toprakla Türkiye fidanı dikimi gerçekleşti. Keyifli Okul Atölyem projesi Erzurum ve Denizli koordinatörlüğünde yürütülmekte olup, ilimizden Musa Kazım Manasır İlkokulu, Erzurum ilinde de Edip Somunoğlu İlkokulu proje ortaklarını oluşturuyor. Keyifli Atölyem Projesi kapsamında öğrenciler, haftanın belirli günü sınıflarda oluşturulan atölyelerde sanatsal, kültürel, sosyal ve sportif etkinlikler yaparak kendilerini geliştiriyor. Okul idaremizi ve öğretmenlerimizi yaptıkları değerli çalışmalardan dolayı kutluyorum” dedi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Karafil: “Asgari ücret insanca yaşamaya yetecek ücret olmalıdırÖnceki Haber

Karafil: “Asgari ücret insanca yaşamaya...

AIDS konusunda farkındalığı arttırmak önemliSonraki Haber

AIDS konusunda farkındalığı arttırmak ön...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar