Osmaniye
DOLAR16.3849
EURO17.5836
ALTIN974.49
Merve Otomotiv

Kazdağlarının eteklerinde her gün yüzlerce kişi sahilde spor yapıyor

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Kazdağlarının eteklerinde her gün yüzlerce kişi sahilde spor yapıyor
Abone ol
BALIKESİR’İN EDREMİT BELEDİYESİ EĞİTİM VE SPORUN YANINDA YER ALMAYA DEVAM EDİYOR. EDREMİT BELEDİYESİ TARAFINDAN ALTINKUM, AKÇAY VE GÜRE MAHALLESİ’NDE ÖZELLİKLE KADINLARIN KATILIMI İLE GERÇEKLEŞTİRİLEN SPOR AKTİVİTESİ YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR.

Balıkesir’in Edremit Belediyesi eğitimin ve sporun yanında yer almaya devam ediyor. Edremit Belediyesi tarafından Altınkum, Akçay ve Güre Mahallesi’nde özellikle kadınların katılımı ile gerçekleştirilen spor aktivitesi yoğun ilgi görüyor.


Edremit Belediyesi Spor İşleri Birimi bünyesinde görevli spor antrenörleri tarafından verilen spor eğitimlerinde her gün yüzlerce kişi hep birlikte spor yapıyor. Edremit Belediyesi Özel Kalem Müdürü ve Belediye Sözcüsü Tayfun Canlı da Altınkum Mahallesi sahilinde spor yapan ekibi ziyaret etti. Sağlıklı yaşam için suyun önemine dikkat çekmek için cam sulukların dağıtımını gerçekleştirdi.


Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’ın öncülüğünde eğitimin ve sporun yanında olduklarını kaydeden Özel Kalem Müdürü ve Belediye Sözcüsü Tayfun Canlı, “Spor işleri birimimiz yaklaşık bir yıldır Altınkum ve Akçay sahilinde spor faaliyetlerini sürdürüyor. Antrenörlerimizle birlikte burada hem Edremitliler, hem de misafir olarak gelenlerle her gün yaklaşık 250 kişi ile spor faaliyeti yapıyorlar. Sağlık için suyun önemine dikkat çekmek için cam şişe su mataralarını katılımcılara dağıttık. Bu etkinliğin yaygınlaştırılması yönünde talepler alıyoruz. Planlamasını hızlı bir şekilde yaparak diğer bölgelerimizde de bu faaliyetleri başlatacağız” dedi.


Kazdağları’nın eteklerinde bol oksijen ve Ege Denizinden iyot eşliğinde sağlık için bir araya gelindiğini ifade eden Canlı, “Her yaştan sporcularımız var. Ege Denizinden iyot kokusu ile Kazdağları’nın oksijenini soluyarak spor yapmaktan memnunlar. Bizlerde sporun, sporcularımızın her zaman yanında olmaya devam ediyoruz. Antrenörlerimize ve katılımcılara teşekkür ederken, belediye başkanımızın selamlarını da iletiyorum” şeklinde konuştu.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Türkiyede hane halkı büyüklüğü azalma eğilimini devam ettirerek 2021 yılında 3,23 kişiye düştüÖnceki Haber

Türkiyede hane halkı büyüklüğü azalma eğ...

Antalya’da tarım arazilerine zarar veren çekirgelere karşı ilaçlama başlatıldıSonraki Haber

Antalya’da tarım arazilerine zarar veren...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar