Osmaniye
DOLAR9.6153
EURO11.2377
ALTIN554.27

Hotmail E-Posta Servisinin Özellikleri

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Hotmail E-Posta Servisinin Özellikleri
Abone ol
Windows Live Hotmail olarak da isimlendirilen özel bir e-posta hizmeti sağlayıcısı olan Hotmail, geniş kapsamlı bir hizmetin adresi konumunda yer almaktadır

Windows Live Hotmail olarak da isimlendirilen özel bir e-posta hizmeti sağlayıcısı olan Hotmail, geniş kapsamlı bir hizmetin adresi konumunda yer almaktadır. 1995 yılından günümüze kadar uzanan süreçte etkili bir düzeyde e-posta servisi hizmeti sunan Hotmail, Outlook ile birleştikten sonra çok daha geniş kapsamlı bir şekilde hizmet sunmaya başlamıştır. Bu kapsamda Hotmail giriş özelliğinin de geliştirildiğini ifade etmek mümkün olmaktadır. Güvenli bir şekilde e-posta hizmeti sunmak konusunda iddialı bir konuma sahip olan Hotmail, Microsoft tabanlı özel bir servistir.

Outlook geniş kapsamlı bir bilgi yöneticisi olarak dikkatleri üzerine çekerken Hotmail ile birleştikten sonra e-posta hizmetini de sunmaya başlamıştır. Bundan dolayı Hotmail ile Outlook servislerinin birleşmesi sonrasında çok daha geniş kapsamlı bir faaliyet alanı karşımıza çıkmaktadır. Hotmail ile Outlook birleştikten sonra herhangi bir şekilde bu durumunda Hotmail hesap sahipleri olumsuz bir şekilde etkilenmemiştir. Bu birleşme sürecinden sonra da Hotmail hesabı sahipleri hesaplarını @hotmail uzantılı bir şekilde kullanmaya devam etmişlerdir. Microsoft tabanını etkili bir düzeyde kullanan Hotmail ile Gmail birbirleriyle sıklıkla karıştırılmaktadır.

Hotmail ile Gmail Aynı mıdır?

Gmail günümüz koşullarında sıklıkla tercih edilen özel bir e-posta servisi olarak tanımlanmaktadır. Esasında Hotmail ve Gmail aynı tabanlı platformlar olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Her iki platformunun birbirleriyle benzerliklerinin bulunması yanında farklılıklarının da bulunduğunu ifade etmek mümkün olmaktadır. Bu kapsamda Hotmail, Gmail platformuna göre daha karmaşık ve daha geniş kapsamlı bir düzeyde hizmet sunmaktadır. Yani Gmail daha sade bir kullanım özelliğine sahipken Hotmail, daha karmaşık ve daha kapsamlı bir düzeyde e-posta servisi hizmetini sunmaktadır.

Hem Gmail hem de Hotmail servislerinde güvenilir bir şekilde e-posta gönderebilir, alabilir ve e-postalarınızı saklayabilirsiniz. Hotmail, Gmail’e göre daha organize ve kapsamlı olan bir platform olduğu için son zamanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Hotmail.com platformu tasarım özellikleri bakımından da çok daha renkli ve farklı bir kullanım özelliğine sahip olan bir platformdur. Bundan dolayı da son zamanlarda en fazla tercih edilen e-posta servisleri arasında yer almaktadır.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Nevşehirde sağanak yağış sele neden olduÖnceki Haber

Nevşehirde sağanak yağış sele neden oldu

Havai fişek fabrikasındaki patlama davasında 2 tahliyeSonraki Haber

Havai fişek fabrikasındaki patlama davas...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar