Osmaniye
DOLAR8.4047
EURO10.1808
ALTIN507.39

Ev Eşyası Depolama Hizmeti: Üçeller Depo

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Ev Eşyası Depolama Hizmeti: Üçeller Depo
Abone ol
Eşya depolama hizmetine ihtiyaç pek çok sebepten doğmaktadır.

Eşya depolama hizmetine ihtiyaç pek çok sebepten doğmaktadır. Bu hizmeti genel olarak nakliyat firmaları verir, çünkü hem taşıma hem de depolama hizmeti bir arada sunulur. Eşyaların güvenli bir alanda korunması, o alana taşınması ve sürecin sonunda istenilen yere tekrar taşınması hem eğitimli hem de alanında profesyonel çalışanlar ile mümkün olmaktadır. Ev eşyası depolama birimimiz ile sizlere bu süreçte en kaliteli ve en güvenilir hizmetleri sunuyoruz. Detaylı ve tedbirli yapılması gereken bu işlemi, yaptığı işin öneminin farkında olan firmamızla sürdürmeniz hem en uygun fiyatlarla hem de kaliteli işçiliği ile sizlere sunulur. 

Eşya Depolama İhtiyacı Nasıl Ortaya Çıkar?

Eşya depolama pek çok nedenden doğabilen, herkesin bir kez bile olsa ihtiyaç duyabileceği bir hizmettir. Evinizde atmaya kıyamadığınız ancak ayak altında kalan pek çok eşyanızı uygun fiyatlarla depolarımızda saklamanız mümkündür. İstanbul gibi büyük illerde, kentsel dönüşüm adı altında yapılan yıkımlar sonucu ortada kalan eşyalarınızı da yine yeni bir ev sahibi olana kadar kiralık depolarımızdan birinde muhafaza edebilirsiniz. 

Taşınma, Atanma, Evlilik

Büyük illerin olumlu ve olumsuz pek çok yanı bulunur. Bu olumsuzluklardan olan artan bina problemi ve iç içe yaşamak zorunda kalınmasıdır. Kirada oturan pek çok insan için, beklenmedik bir anda evden çıkarılma gibi durumlar söz konusu olabilmektedir. Bu süreçte yeni bir ev bulana kadar eşyalarınızı depolarımızda muhafaza etmek isteyebilirsiniz. Bir diğer yandan, hızlı bir şekilde yeni bir ev bulduğunuzda eşyalarınızın sığmaması ve açıkta kalması gibi bir durumda, daha büyük bir ev bulana kadar da yine eşyalarınızı sizler için koruyoruz.

Memurların beklenmedik atamaları sonucu yerleşme sürecinde bir ev bulana kadar eşyalarının saklanacak bir alana ihtiyacı olur. Öğrenciler için de aynı durum söz konusu olabilmektedir. Evlilik hazırlığı yapan çiftler ise aldıkları mobilya ve diğer eşyalarını ev kiralayana ya da satın alana kadar muhafaza etmek zorunda kalırlar. Tüm bu süreçlerde Ev eşyası depolama firmamız ile sizlerin en büyük destekçilerinden biri olarak, eşyalarınızı sizler için saklıyor ve tüm tedbirleri firmamız olarak üstlenerek muhafaza ediyoruz.

Hangi Eşyalar Depolanabilir?

İnsanların en merak ettiği konulardan biri depolama hizmetini kimlerin verdiği ve hangi eşyaların depolanabilir olduğudur. Taşıma ve nakliyat işi ile birebir yakın ilişkili olduğu için eşya depolama hizmetleri de nakliyat firmaları tarafından verilmektedir. Hangi eşyaların depolanabileceği konusunda ise, aklınıza gelebilecek her türlü eşyalarınız depolama hizmeti alabilmektedir. Gerek iş yerlerinizi kapattığınızda gerek evde istemediğiniz eşyalarınız olduğunda gerekse yazlıklarınızı boşaltmanız halinde ortada kalan eşyalarınız olduğunda Ev eşyası depolama birimi olarak yanınızda oluyoruz. 

Özel Eşyalar Depolanabilir mi?

Maddi ya da manevi değeri olan her türlü eşyanız, firmamız tarafından depolama hizmetinden faydalanabilmektedir. Her türlü eşyanız, tüm güvenlik ve hijyen önlemleri alınmış depolarımızda, güvenle, siz talep edene kadar durmaktadır. Özel ve maddi değeri olan eşyalarınız için özel kilitli kasalarda depolama hizmeti sunarak, anahtarı size teslim ediyoruz. Her türlü tedbir ve özen, firmamız tarafından üstlenilmektedir. Bize olan güveninizi en uygun şekilde karşılamak da boynumuzun borcudur. 

Depolama Süreci Nasıl İşler?

Firmamızla irtibata geçip, bizi seçtiğiniz anda başlayan depolama hizmetimiz için ilk olarak belirlediğimiz gün ve saatte uzman bir personel göndererek eşyalarınızın durumlarını analiz ederiz. Alanında profesyonel olan eksperimiz, kaç adet eşya olduğunu, koli ve ambalaj gereksinimini, araçlarımızdan ve depolarımızdan hangisinin eşyalara uygun olduğunu ve de monte işlemlerini not eder. Tüm bunların ardından sizlerle sözleşme ve sigorta işlemlerini yürütür. Birim başına yazılan tüm eşyalar bir liste halinde hem size hem de bize bir nüsha halinde hazırlanarak, kayıp ya da eksik gibi bildirimler için bir güvence sağlar. 

Nakliyat Süreci

Eşyalarınızın depolanmasını istediğiniz gün ve saatte, Ev eşyası depolama biriminden, alanında uzman çalışma arkadaşlarımız evinize gelerek de monte ve koli işlemlerine başlar. Koli ve ambalaj konusu, depolama işleminde en çok dikkat edilmesi gereken konulardan biridir. Uzun süre muhafaza edilmesi gereken eşyalar için, herhangi bir toz ve yıpranmaya karşı bariyer oluşturan ambalajlar, eşyalarınızı size ilk günkü gibi teslim etmemize olanak sunar. Daha sonra biriminden çalışma arkadaşlarımız işleri bölüşerek, nakliyat kamyonuna paketlenmiş eşyalarınızı taşır ve düzgün bir şekilde istifler. 

Depolama

Nakliyat kamyonunun depolarımıza ulaşmasıyla birlikte, eşyalarınız büyük bir dikkat ve özenle depolarımıza taşınır. Doğru ambalaj ve koli işleminin son kontrolü sonrasında depo kilitlenerek, anahtarı size teslim edilir. Bu süreçte eşyalarınızın bulunduğu kolilere etiketleme yapmak, eşyalarınızı teslim alırken neyin nerede olduğunu bilmenizi kolaylaştıracağı için, küçük ama etkili bir prosedürdür. Eşyalarınız için depoda son bir sayım yapılarak liste ile karşılaştırması yapılır. Bu da depoya girerken herhangi bir eksik eşya olup olmadığını fark etmeyi sağlayan bir adımdır.

Sözleşme ve Sigorta

Firmamızın prensiplerinden olan sözleşme ve sigorta işlemleri hem sizin hem de bizim herhangi bir durumda hak talep etmemizi sağlayan ve en çok da eşyalarınızın güvenliğini sağlamak için oluşturulan prosedürlerdendir. Herhangi bir eşyanızın kayıp, eksik ya da hasarlı olması ile firmamızdan hak talebinde bulunmanız için sizlere sunulan bu evraklar, sorunla karşılaştığınızda karşınızda yetkili bir muhatap bulmanız için önemli araçlardır. Ayrıca beklenmedik herhangi bir doğal afet, yangın ya da hırsızlık gibi olumsuz durumlarda depo alanınızın zarar görmesi ile eşyalarınızın zarar görmesi halinde, eşyalarınız firmamız tarafından sigortalı olmaktadır. Bu süreçleri bu şekilde yönetmek, size ve eşyalarınıza firma olarak verdiğimiz değeri ortaya koyar. 

Saklama Koşulları

Depolarımız farklı boyutlarda olarak sizlere hizmet vermektedir. Eşyalarınız için en uygun depo boyutuna göre yerleştirme sağlıyoruz. Depo tavanları yeterince yüksek, nem ve rutubet gibi olumsuzluklara karşı da korunaklıdır. Belirli aralıklarla yaptığımız havalandırma ve ilaçlama işlemleri ile eşyalarınızın herhangi bir olumsuzluktan etkilenmesini engelliyoruz. Ambalajlarda eskime veya yıpranma olduğu takdirde yenilemesini yapıyor, küf, toz ve herhangi bir zararlıya karşı da devamlı olarak kontrol sağlıyoruz.

Güvenlik Koşulları

Depolarımız eşyalarınızın güvenliği için 7/24 özel güvenlik kameraları ile birçok açıdan izlenmektedir. Herhangi bir ekstra durum için de alarm sistemimizin olması, güvenlik tedbirlerine ne kadar dikkat ettiğimizi gösterir niteliktedir. Bizlere duyduğunuz güveni boşa çıkarmak, Üçeller Depo firmamız olarak en son isteyeceğimiz şeydir. Ev eşyası depolama birimi olarak en uygun fiyatlarla, yıllardır en güvenilir hizmetleri size sunuyoruz.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Malatyada otomobil ile traktör çarpıştı: 5 yaralıÖnceki Haber

Malatyada otomobil ile traktör çarpıştı:...

Kahtada bayram öncesi şehit mezarlarına ziyaretSonraki Haber

Kahtada bayram öncesi şehit mezarlarına...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar