Osmaniye
DOLAR18.5039
EURO18.1433
ALTIN988.22
Yusuf Cinkara Otomotiv

En İyi Buzdolabı Markaları Hangileri?

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
En İyi Buzdolabı Markaları Hangileri?
Abone ol
Her buzdolabı modelin kendine has nitelikleri de yok değil. Peki en iyi buzdolabı markaları hangileri?

Her buzdolabı modelin kendine has nitelikleri de yok değil. Peki en iyi buzdolabı markaları hangileri?

En iyi buzdolabı markalarıteknolojiden tasarıma, verimlilikten kullanışlılığa kadar ayırt edici bir dizi özellik sunuyor.

Piyasadaki rakiplerine göre çok daha gelişmiş özellikler sunmasını bilen markalar, modern pek çok mutfağın da favori beyaz eşyaları arasında. En iyi buzdolabı markası listelerinde ortak pek çok özellik görülebileceği gibi her modelin kendine has nitelikleri de yok değil. Peki en iyi buzdolabı markaları hangileri?

Kullanıcı Yorumlarına Göre En İyi Buzdolabı Markaları

En iyi buzdolabı yorumları arasında farklı pek çok markayı ve markaların modellerini görmek mümkün. Samsung, Grundig, Altus, Bosch, LG, Regal gibi belli başlı markalar bu minvaldeki yorumlarda öne çıkıyor.

Örneğin, Samsung buzdolapları üstten donduruculu, alttan donduruculu, gardırop tipi gibi pek çok tasarım seçeneği sunuyor. Kullanıcılar, yaşam alanlarının büyüklüğünden hanedeki kişi sayısına kadar en doğrusunu kolayca seçebiliyor.

Wi – Fi teknolojisine sahip gelişmiş modeller de bu noktada öne çıkıyor. Kullanışlı ve geniş iç tasarımlar, gıdaların tazeliğini koruyan soğutma sistemleri
Samsung buzdolabı modellerinde öne çıkan ayrıntılar.

Buzdolabında en iyi marka hangisi denildiğinde listelerde LG adı da çokça görülüyor.
LG buzdolabı seçenekleri içerisinde de gardırop tipi, alttan donduruculu, üstten donduruculu gibi modeller çeşitliliği sağlıyor.

Örneğin, en iyi gardırop tipi buzdolabı yorumlarında LG’nin modellerini de sıkça görmek mümkün. Ön ve arka soğutmalı bu tip modeller, 900 litreye yakın kapasitesi ile de büyük bir saklama alanı sunuyor. Buzdolabı kokularını azaltan etkili filtre sistemi de yine yüksek hijyen standartlarını karşılamasını başarıyor.

Grundig marka buzdolapları da en iyiler arasında yer almayı başarıyor. Gerek küçük gerek büyük hacme sahip modeller sunan Grundig, sebze ve meyvelerinin yararına pek çok teknoloji kullanıyor.

Vitamin Zone, doğal gün ışığı döngüsünü simüle ederken Duo No Frost karlanma, buzlanma gibi problemlerin önüne geçiyor. Tüm bunların yanı sıra buzdolaplarının sahip olduğu enerji sınıfları da satın almalarda belirleyici oluyor.

A+, A++, A+++ enerji sınıfındaki modeller enerji verimliliğinde daha başarılı olarak bütçe dostu bir şekilde çalışabiliyor. Kullanıcılar, bu nedenle sunulan enerji sınıflarına göre de eleme yapabiliyor.

Teknolojik Özelliklerine Göre En İyi Buzdolapları

En iyi buzdolabı listelerinde çağın teknolojisini takip eden modeller de bir adım öne çıkıyor. Bosch buzdolabı modelleri de bu noktada öne çıkanlar arasında. Vita Fresh yiyecekleri daha uzun süre taze tutması bakımından öne çıkan bir teknoloji. İki farklı hava koşulu sağlayan Vita Fresh, böylece daha ideal gıda muhafazasına yardımcı oluyor.

AirFresh filtre teknolojisi de ortamdaki kokuyu minimize ederek gıdaların tazeliğini korumayı destekliyor. Altus buzdolapları da bu noktada adından söz ettiriyor. Üzerindeki elektronik göstergesi ile modern bir havaya sahip Altus buzdolapları, hızlı dondurma modundan tatil moduna, yüksek buz yapabilme kapasitesinden kapı açık uyarısına kadar farklı teknolojiler sunuyor.

Bu noktada Wi – Fi bağlantı imkânı sunan Samsung buzdolapları da dikkat çekiyor. Sunulan dâhili Wi – Fi sayesinde buzdolapları akıllı telefon üzerinden ve uzaktan kontrol edilebiliyor. Akıllı telefonlar ile kolayca eşleştirilebilen Wi – Fi özellikli buzdolapları bu noktada büyük rağbet görüyor.

Wi – Fi özelliğini LG buzdolaplarında da görmek mümkün. LG ThinQ uygulaması ile kullanılabilen buzdolapları, böylece uzaktan akıllı telefonlar ile kontrol edilebiliyor. Bu özellik, evde kimse yokken dahi buzdolabının sıcaklığını ayarlamak, arıza tespiti yapabilmek gibi alanlarda avantaj sağlıyor. Regal buzdolapları da örnekse çocuk kilidi, hızlı soğutucu modu, ekran koruma gibi gelişmiş özellikleri ile dikkat çekiyor.


 • 0
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Gözaltı işlemi yapmaya çalışan polisi yaralayan hükümlü yakalandıÖnceki Haber

Gözaltı işlemi yapmaya çalışan polisi ya...

Yoldan çıkan araç su kanalına girdi; 1 ölü 5 yaralıSonraki Haber

Yoldan çıkan araç su kanalına girdi; 1 ö...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar