Osmaniye
DOLAR17.9331
EURO18.4099
ALTIN1039.3
Yusuf Cinkara Otomotiv

Aydem çiftçilere elektrikte ödeme kolaylığı sağlayacak

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Aydem çiftçilere elektrikte ödeme kolaylığı sağlayacak
Abone ol
AYDEM PERAKENDE VE GEDİZ PERAKENDE İLE ÖZEL BİR BANKA ARASINDA ÇİFTÇİLERE YÖNELİK ELEKTRİKTE ÖNEMLİ BİR İŞ BİRLİĞİNE İMZA ATILDI. BU İŞ BİRLİĞİ ÇERÇEVESİNDE ÇİFTÇİLER, ÖZEL BANKA KARTIYLA AYDEM PERAKENDE VE GEDİZ PERAKENDE MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ MERKEZLERİ’NDEN YAPACAKLARI ÖDEMELERDE 3 AY VADE VE 0 FAİZ AVANTAJI ELDE EDEREK OTOMATİK ÖDEME TALİMATI VEREBİLECEKLERİNİ VE FATURALARINI HASAT DÖNEMİNE ERTELEYEBİLECEKLERİ BELİRTİLDİ.

Aydem ve Gediz Perakende ile özel bir banka arasında çiftçilere yönelik elektrikte önemli bir iş birliğine imza atıldı.Bu iş birliği çerçevesinde çiftçiler, özel banka kartıyla Aydem Perakende ve Gediz Perakende Müşteri İlişkileri Merkezleri’nden yapacakları ödemelerde 3 ay vade ve 0 faiz avantajı elde ederek otomatik ödeme talimatı verebileceklerini ve faturalarını hasat dönemine erteleyebilecekleri belirtildi.Aydem Perakende ve Gediz Perakende ile Yapı Kredi arasında çiftçilere yönelik önemli bir iş birliğine imza atıldı. Bu iş birliği çerçevesinde çiftçiler, Yapı Kredi Verimli Kartları ile Aydem Perakende ve Gediz Perakende Müşteri İlişkileri Merkezleri’nden yapacakları ödemelerde 3 ay vade ve 0 faiz avantajı elde ederek otomatik ödeme talimatı verebilecek, faturalarını hasat dönemine erteleme imkanı sunuldu.


Yapı Kredi’nin, çiftçilere özel sunduğu, tüm tarımsal girdi mazot, gübre, tohum, zirai ilaç, fidan-fide ve benzeri alımlarında kullanılabilen Verimli Kart sayesinde, Aydem Perakende ve Gediz Perakende Müşteri İlişkileri Merkezleri’nden yapılacak elektrik faturası ödemeleri, çiftçilerin hasat dönemlerine kadar ötelenip taksitlendirilebiliyor. Ayrıca anlaşma çerçevesinde Yapı Kredi Verimli Kart sahipleri, fatura ödemelerini hasat dönemine erteleyip özel faiz oranlarından faydalanabildiği kaydedildi. Yapılan iş birliği aynı zamanda otomatik tarımsal kurum ödemelerinde yüksek tüketimli elektrik faturası bulunan Aydem Perakende ve Gediz Perakende müşterileri için Doğrudan Borçlandırma Sistemi ile de kolaylık sağlanacağı belirtildi.Aydem Perakende ve Gediz Perakende müşterisi olan çiftçiler, en yakın Yapı Kredi şubesine gidip Verimli Kart başvurusu yaparak bu fırsatlardan faydalanabileceği açıklandı.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Bandırma Cumhuriyet Meydanına kadın eli değdi.Önceki Haber

Bandırma Cumhuriyet Meydanına kadın eli...

Başkentte çiçek gibi takasSonraki Haber

Başkentte çiçek gibi takas

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar