Osmaniye
DOLAR15.9783
EURO16.8392
ALTIN932.62
Merve Otomotiv

AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. Karabulut, anaokulu öğrencileriyle bir araya geldi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. Karabulut, anaokulu öğrencileriyle bir araya geldi
Abone ol
AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ (AİÇÜ) REKTÖRÜ PROF. DR. ABDULHALİK KARABULUT, İBRAHİM ÇEÇEN (IC) VAKFI TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN IC MUTLULUK HAREKÂTI ETKİNLİĞİNDE ÖĞRETMEN NURGÜL GELTURAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ UYGULAMA ANAOKULU ÖĞRENCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ.

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi (AİÇÜ) Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut, İbrahim Çeçen (IC) Vakfı tarafından gerçekleştirilen IC Mutluluk Harekâtı etkinliğinde Öğretmen Nurgül Gelturan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Anaokulu öğrencileriyle bir araya geldi.


AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut, IC Vakfı Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Meral Dinçer ve IC Vakfı gönüllü üniversite öğrencileriyle birlikte, Öğretmen Nurgül Gelturan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Anaokulu’nu ziyaret etti.


Ziyarette, Ağrılı çocukların yılbaşı hayallerini gerçekleştirmek için yola çıkan IC Mutluluk Harekâtı ile IC Holding Grup Şirketleri çalışanları tarafından alınan hediyeler, 10 okuldaki yüzlerce öğrenciye teslim edildi.


Çocukların hayallerini listeledikten sonra hazırlıklara başladıklarını belirten IC Vakfı Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Meral Dinçer, “Çocukların hayalleri olan bebekler, oyuncak arabalar, giysiler ve daha birçok sürprizle onlarla buluştuk. Onların gözlerindeki mutluluk ışıltısı bizleri de mutlu etti. Çocuklarımızın hayallerini gerçekleştirmek bizlere huzur verdi” dedi.


AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut, “Üniversitemize ismini veren saygıdeğer iş insanı ve eğitim gönüllüsü İbrahim Çeçen beyin liderliğinde yürüttüğü sosyal sorumluluk projeleri ile kentin gelişmesine katkı sağlayan IC Vakfı’nın başlattığı IC Mutluluk Harekâtı etkinliğinde, minik yüreklerle bir arada olmaktan dolayı mutluyum. Ülkemizin geleceği olan çocuklarımızın hayallerinin gerçekleşmesinde emeği olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Başiskele Müzik Okullarında eğitim devam ediyorÖnceki Haber

Başiskele Müzik Okullarında eğitim devam...

Esnafı tüm dünyada satış yapabilir hale getireceğizSonraki Haber

Esnafı tüm dünyada satış yapabilir hale...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar