Osmaniye
DOLAR16.8853
EURO17.8334
ALTIN992.1
Yusuf Cinkara Otomotiv

ADASO yönetiminden Model Fabrikada inceleme

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ADASO yönetiminden Model Fabrikada inceleme
Abone ol
MERSİN TARSUS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNİ ZİYARET EDEN ADANA SANAYİ ODASI YÖNETİMİ, MODEL FABRİKADA İNCELEMELERDE BULUNDU. ADASO BAŞKANI ZEKİ KIVANÇ, “ARTIK DAHA ETKİN, DAHA YALIN VE VERİMLİ ÜRETİMLERİN YAPILABİLMESİ İÇİN ÖNEMLİ BİR MERKEZ KURULMUŞ OLDU” DEDİ.

Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesini (MTOSB) ziyaret eden Adana Sanayi Odası (ADASO) yönetimi, Model Fabrikada incelemelerde bulundu. ADASO Başkanı Zeki Kıvanç, “Artık daha etkin, daha yalın ve verimli üretimlerin yapılabilmesi için önemli bir merkez kurulmuş oldu” dedi.


Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç ve Yönetim Kurulu Üyeleri, MTOSB’yi ziyaret ederek Denetim Kurulu Üyesi Hasan Yıldırım, Bölge Müdürü Halil Yılmaz ve Model Fabrika çalışanlarından bilgi aldı.


Model Fabrika ile ilgili bilgi veren MTOSB Başkanı Sabri Tekli, "Mersin Model Fabrika’da özellikle KOBİ’ler, yalın ve dijital dönüşüm müfredatı ile bu yönde gelişmelerini başlatacak kapsamlı eğitim ve danışmanlık desteği alabilecekler. Mersin Model Fabrika olarak benimsediğimiz vizyon bölgemizdeki ve Mersin’deki işletmelerimize 5 yıl içerisinde yalın felsefeyi benimseterek kendi bünyelerinde uygulamalarını sağlamak, yalın dönüşüm ile dijitalleşmiş işletmelerimizin dünyada öncü ve örnek işletmeler haline getirmek. Bu istediğimiz konuma gelmek için misyonumuz ise başta Mersin bölgesi olmak üzere, ülkemizdeki tüm işletmelerimizde yalın üretim teknikleri ile işletmeleri israflardan arındırarak verimliliklerinin artmasını sağlayıp, dijitalleşmelerinde öncü olarak, işletmelere kazandırılan esnek yapıları ile rekabetçi, dinamikleri güçlü yeni dünya düzenine adapte hale getirmek" diye konuştu.


ADASO Başkanı Kıvanç ise "Model Fabrika ve İnovasyon Merkezi, bir yandan sanayide değişim ve dönüşümü sağlamak, diğer yandan yüksek katma değerli ve verimli bir sanayi üretimine geçmek için büyük önem arz ediyor. Burada artık daha etkin, daha yalın ve verimli üretimlerin yapılabilmesi için önemli bir merkez kurulmuş oldu. Bu merkezi Mersin ve Tarsus bölgesi için çok önemli buluyorum. Böyle bir merkezi hayata geçiren Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesini kutluyorum" ifadelerini kullandı.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Muhsin Yazıcıoğlu vefatının 12. Yılında Beyoğlunda dualarla anıldıÖnceki Haber

Muhsin Yazıcıoğlu vefatının 12. Yılında...

Aynamdaki Gölgeler sahnelendiSonraki Haber

Aynamdaki Gölgeler sahnelendi

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar